-
Witamy serdecznie wszystkich sympatyków naszej Gminy, w najbliższym czasie tzn 11 lipca rozpoczynamy w Warszawie warsztaty dla kobiet na których w ciągu kilku godzin przekażemy dużą porcję wiedzy jak być silną w każdym wieku, jak zadbać o ciało żeby było silne i stanowiło solidny fundament pod rozwój duchowy. Jak tylko Sol Bogusław wyzdrow…Więcej
-
W ostatnim czasie odbyły się dwa spotkania z Uczniami Słońca, pierwsze z nich miało na celu przedstawienie naszych możliwości pomocy w powrocie do harmonii ciała i ducha oraz innego spojrzenia na otaczający nas wszystkich świat. Spotkanie to przyniosło niesamowite narzędzie jakiego potrzebowali nasi sympatycy w postaci Słonecznych Rekolekcji,…Więcej